Hizmetlerimiz – EMYD

Hizmetlerimiz

Yurtiçi Pazaryerleri

Yurt içi pazaryerlerinde, sizin kâr marjınızı yüksek tutacak biçimde doğru kullanıcılara, doğru fiyat ve açıklama çalışmaları ile ürün bilgilerinizi güncelliyor, sizin yerinize rakip analizlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin her bölgesinde, gerçekleştirilen internet alışverişlerinin analizini, en ince detayına kadar inceliyoruz. Ürünlerinizi kullanıcılar ile eşleştirirken mevsimsel ve bölgesel koşullar, yaş ve cinsiyet ve hatta ilgi alanları, hobilerine kadar detaylı analiz ediyor, ürünlerinizi doğru kullanıcılar ile buluşturuyoruz. Size ve ürünlerinizin teslim edildiği her kullanıcıya sadece mutlu bir alışveriş deneyimi kalıyor.

Trendyol, Amazon Türkiye, Hepsiburada, N11, Morhipo, Gittigidiyor, Çiceksepeti, Flo, Bpazar, Farmaborsa, Farmazon, GördümAldım, Lidyana, Mizu, Modanisa, N11Pro, Novadan, Zebramo ve diğer pazaryerleri

Yurtdışı Pazaryerleri

E-ihracat için başlangıç ve devamında ihtiyacınız olan tüm işlemler için her zaman yanınızdayız. Satış işlemi gerçekleştirdiğiniz her ürünün değerli olduğunu biliyoruz. Dünya üzerindeki, tüm internet alışverişi gerçekleştiren kullanıcıları, alışveriş işlemlerinde, sizin mağazanızdaki ürünlerin kalitesi ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Global çaplı araştırmalarımız ve e-ihracat için geliştirdiğimiz modüllerimiz ile ürünlerinizi, güven ve en iyi yöntemler ile kullanıcılara /teslim etmenizi sağlıyoruz. Kolay kullanabilir paneliniz ile satış ve sonrasındaki işlemlerinizi yönetmek oldukça basittir. 7/24 yanınızda olan e-ihracat birimimiz ile aklınıza takılan her konuda, yanınızdayız. Emyd, yurt dışı pazarınızı, tek tık ile doğru kullanıcılara sunar.

AliExpress, Amazon Global, Joom, Wish, Etsy, Allegro, Ebay, Lazada, Ebay, Rakuten ve diğer yurtdışı pazaryerleri

Kampanya Çalışmaları

Rakip analizlerinizi gerçekleştirip, ürünlerinize uygun kampanyalar ile kârlı bir satış imkânı sunuyoruz. Kampanya çalışmalarımız ile yüksek reklam bütçe hesaplamalarını bir kenara bırakıp, doğru kullanıcılar ile buluşturduğumuz ürünleriniz için, ciro hesaplamalarına başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi ihtiyacı olan kullanıcılar ile karşılaştırırken, grafik departmanımız ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, ürünlerinizin kullanım alanına özel düzenlemeler gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerinizi analiz ediyor, uygun pazaryerlerinde satış açılması için süreci planlıyoruz.

Kargo Çözümleri

Yurtiçi ve Yurtdışı siparişlerinizde ürünlerinizin kullanıcılara sorunsuz teslimi için her an sizinler beraber takipteyiz. Kullanıcılarınızın ürünün teslim anına kadar heyecanı ve beklentilerini biliyoruz. Geliştirdiğimiz kargo takip modülleri ile satış işlemi gerçekleştirdiğiniz her ürünün, kullanıcılara teslim edilene kadar, gerçekleşen aşamaları sizin ile beraber takip ediyoruz. Ürünlerinizin uygun fiyat ve hasar garantileri için anlaşmalar sağlıyoruz. Gerçekleşen her siparişin teslimi, sizin kârınızın yükselmesi ve ürününüzü satın alan her kullanıcının mutluluğu demektir. Bunu biliyor, siz ve alışveriş gerçekleştiren her kullanıcı için en iyi hizmeti sunmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Aras Kargo, Mng Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, Ptt Kargo, Ups Kargo, Kargo İst, Pts Global, Fedex ve benzeri kargo firmaları

Platform Seçimi

Her bir ürün türünüze özel araştırmalar gerçekleştirip, en hızlı ve kârlı satışını gerçekleştireceğiniz pazaryerlerine entegrasyonunu sağlıyoruz. Kullanıcı deneyimlerini özen ile analiz ederek, satış işlemi gerçekleştirdiğiniz ürünün, hitap ettiği kullanıcıları tespit ediyoruz. Doğru alanda, doğru kullanıcılara sunulacak ürünlerin, analizlerini anlık olarak gerçekleştiriyoruz. Mağazanızda bulunan her ürüne özel, gerçekleştirdiğimiz analiz sonuçlarına göre, en hızlı biçimde satış gerçekleştireceğiniz platformlar ile ürünlerinizi eşleştiriyoruz. Eşleştirme sonuçlarını rakip analizleriniz ile karşılaştırıyor, gerekli aksiyonları, sizin ile ortak iş birliği içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Pazar Araştırması

Satıştaki ürünlerinizin fiyat ve bölge araştırmasını anlık takip ediyor, kullanıcılara ve size kârlı bir alışveriş imkânı sağlıyoruz. Ürünlerinizin önemini ve her kullanıcıya, fiyat avantajlarınız ile sunmanın kolaylığını elbette biliriz. Fakat biz Emyd olarak, mağazanız içerisinde bulunan her ürünü, ihtiyacı olan kullanıcılar ile karşılaştırmayı sağlıyor, böylece size ürünlerinizin satışını arttırmamanın keyfini, kullanıcılara en iyi fiyatlar ile en iyi ürünleri satın almanın mutluluğunu yaşatıyoruz. İster yerel, ister global pazaryerlerinde, mağazanızın olduğu her alanda, sizin için araştırmalarımızı anlık olarak gerçekleştiriyor, detaylı çalışmalarımız ile her zaman yanınızda, sizle beraber çalışmalar gerçekleştiriyoruz.