Hakkımızda – EMYD
Hakkımızda

EMYD 2019 yılında küresel bir ticaret merkezi haline gelen e-ticaret pazarının, Türkiye Pazar yeri nabzını tutmak için kuruldu.

Gelişen e-ticaret yöntemin de, satıcı pozisyonundaki tüm işletmeleri, ürün özelliklerine göre sınıflandırarak doğru noktalara yerleştirmeyi, böylece hedeflenen satış politikasını en zirveye taşımayı amaçlar.
12 yıllık e-ticaret tecrübemizin ışığında oluşturduğumuz etkili strateji yöntemleri ile 1 yıllık süreçte 20+ marka’nın 100’e yakın Pazar yerinde toplam 1 milyona yakın ürününü doğru alıcılar ile buluşturduk.
İşletmelerin satış hacmi veya kitle sayısına bakılmaksızın pazar yerinde ürünlerini kolaylıkla satışa sunmasını sağlıyoruz.

Firmamız 2019 yılında e-ticaret yöntemlerinde tam 14 yıllık deneyime sahip Fehmi Darbay’ın, geliştirdiği satış pazarlama tekniklerini tek çatı altında faaliyete geçirme düşüncesi ile kuruldu.
1 yıllık süre zarfında gerçekleştirdiğimiz 20+ firmanın satış-pazarlama yönetim desteği dışında, ortak rota izlediğimiz üretici firmalar ile Türkiye’nin e-ticaret satış hacmini, e-ihracat yöntemi ile küresel bir pazar haline dönüştürdük.
Ticaret mantığının ciddiyetinin bilincinde olarak ülkemizdeki her firmanın, aklına takılan tüm soru & sorunları kolayca çözebilmek için tecrübeli ekibimiz ile 7/24 e-ticaret danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Servislerimiz…

Misyonumuz Pazar yerlerinde gerçekleştirilen tüm satış yöntemlerine yeni bir soluk getirerek, her üreticinin satış hacmini en üst düzeye çıkarmak.
EMYD olarak vizyonumuz tüm pazar yeri firmalarının ürünlerini, doğru tüketiciler ile buluşturarak en hızlı şekilde ürün satışlarını gerçekleştirmek.
Güvenli satış yöntemlerimizi ile tüketicilerin alışveriş yaparken aklındaki tüm soru işaretlerini kaldırdığımız gibi üreticilerin de kazançlarını güvence altına almaktayız.

Mağaza Aktivasyon & Web Site Kurulumu…

Kullandığınız bir entegratör varsa eğer aynı entegratör üzerinden devam edebilir veya bağımsız toplu giriş sistemleri ile ürünlerinizi listeye bilirsiniz.
Pazar yerlerinde ve kendi geliştirmiş olduğunuz e-ticaret siteniz de gerçekleştirilecek adımları yeniden planlayarak, e-ticaret Dünyasına hazırlık sürecinizi planlıyoruz.
Ürünlerinizin vitrinde listelenmesi aşamasında gerekli olan, görsel ve ürüne uygun içerik/açıklama gibi argümanların hazırlanma sürecinde deneyimli ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.
Ürün Güncellemeleri & Ürün Geliştirmeleri

Ürün Güncellemeleri & Ürün Geliştirmeleri

Kurulum işlemi ve devamında gelecek tüm süreçlerde ürün geliştirme/ güncelleme sürecinde iş birliği içerisinde işlemlerinizde yanınızdayız.
Stok ve fiyat güncelleme, tüketici kitlesi üzerinde ki kritik etkisi nedeni ile entegratörler üzerinden veya bağımsız ürün güncelleme sistemleri ile ürünlerinizi güncel tutuyoruz.
Satışınızı arttıracak görsel çeşitliliği ve gelişmiş ürün açıklamalarını ürünlerinize uyguluyoruz.

HAZİRAN 2019

Fehmi Darbay Tarafından Kuruldu.

ARALIK 2019

Yönetilen Hesapların Cirosu 1 Milyonu Geçti

ARALIK 2019

AliExpress Resmi Eğitmenlik Sertifikası Fehmi Darbay'a Teslim Edildi.

OCAK 2020

EMYD Partners İzmir Şubesi Açıldı

ŞUBAT 2020

Personel Sayısı 5'e Ulaştı

NİSAN 2020

Yönetilen Hesapların Toplam Cirosu 10 Milyon TL'yi geçti

HAZİRAN 2020

AliExpress Onboarding Partneri

Ağustos 2020

Amazon'un Türkiye'deki İlk Yerel Ağ Sağlayıcı Ortağı (SPN)

EKİM 2020

Yurt Dışı Depo Projelerine Başlandı

KASIM 2020

Yönetilen Hesapların Toplam Cirosu 30 Milyon TL'yi Geçti

KASIM 2020

E-ticaret Yazılımı Projesine Başlandı

Aralık 2020

Personel Sayısı 30'a ulaştı

Aralık 2020

Teknokent'e Giriş Yapıldı.

Günümüz