Neden AliExpress?

Siz de geç kalmadan AliExpress e-ihracat pazaryerinde mağazanızı açarak tüm dünyaya satışa başlayın.

icon
Ödeme Altyapısı

AliExpress’in tüm dünya çapında her ülkeye özel olarak geliştirdiği güçlü ödeme altyapısı sayesinde tahsilat probleminiz yok!

icon
Lojistik Altyapısı

AliExpress’in dünya çapında her ülkeye teslimat için yüzlerce farklı lojistik firması ile entegre olan güçlü lojistik sistemi sayesinde teslimat probleminiz yok!

icon
Aktif Müşteriler

AliExpress’in dünya çapında aktif 300 milyon müşterisi sayesinde müşteri bulma probleminiz yok!

icon
Pazarlama Altyapısı

Dünya çapında gereken pazarlama faaliyetlerini AliExpress gerçekleştirir, size sadece mağazanızı açıp satışa başlamak kalır!

hizmetlerimiz_gorsel

AliExpress Mağaza Süreci

Aylık Ziyaretçi

500+ milyon

Aktif Müşteri

300+ milyon

Ürün Sayısı

100+ milyon

Satış Yapabileceğiniz Ülke Sayısı

230

Mağaza başvurunuzu yapın
Ürünlerinizi listeleyin
Hemen e-ihracata başlayın

Sık Sorulan Sorular

AliExpress, işletmenize sadece birkaç basit adım ile Dünya üzerinde 220'den fazla ülkede 150 milyondan fazla tüketiciye ulaşma ve ürünlerinizi ihraç etme imkanı sağlar.

Hayır. AliExpress'e kayıt olmak ve ürünleri 150 milyondan fazla potansiyel yabancı müşteriye listelemek tamamen ücretsizdir. Yalnızca kayıt esnasında görebileceğiniz kategorilere göre belirli olan komisyon oranı alınır, sürpriz bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Son tüketicinin satın aldığı ürünün tahsilatı AliExpress sistemi üzerinden halledilir. İşletmenize ürünün bedeli alıcıya teslimatın gerçekleşmesinin ardından 14 gün sonra yapılır.

Sayfanın aşağısında bulunan başvuru formunu doldurabilir veya hafta içi 10-17 saatleri arasında 0850 666 04 05 numaralı telefondan bize ulaşıp destek ekibimiz ile kaydı gerçekleştirebilir, dakikalar içerisinde kendi dükkanınızı oluşturabilirsiniz.

Evet, AliExpress üzerinden satış yapabilmek için Anonim, Limited veya Şahıs Şirketi üzerinden satışlarınızı gerçekleştirmeniz ve Vergi Kimlik Numarasına sahip olmanız gerekiyor.

AliExpress üzerinden Türkiye ve Çin harici Dünyanın tüm ülkelerine ihracat yapabilirsiniz. Ürünlerinizin listelemesi Amerikan Doları (USD) üzerinden yapılır, ancak her kullanıcı bulunduğu bölgede kullanılan kur ile ödeme gerçekleştirir. Kur değişimi AliExpress'e aittir.

AliExpress'in sunduğu uygun fiyatlı kapıdan kapıya lojistik servisini kullanabilir veya AliExpress ile çalışan uluslararası gönderim firmalarından kendi tercih ettiğiniz bir tanesini kullanabilirsiniz.

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra ihracat.name tarafından size gönderilecek olan Türkçe olarak hazırlanmış AliExpress Satıcı Rehberi bu konuda size yardımcı olacaktır. Desteğe ihtiyacınız olursa 0850 666 04 05 numaralı telefondan veya destek@ihracatname.com adresinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

AliExpress Ücretsiz Başvuru Formu

AliExpress ile ürünlerinizi tüm dünyaya satmak için hemen başvurun.

İletişim

Eski Edirne Asfaltı Yıldırım Mh. Kınalıada Sk. No:2/4 Kat:4/6 Goncagül Plaza Bayrampaşa/İstanbul

Tel: +90 212 909 96 30

Tüm Hakları Saklıdır. © EMYD Partners

WhatsApp chat